امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری در هفته دولت :

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری در هفته دولت :

توان مهندسی بنیاد مسکن عامل افزایش کیفیت پروژه هاست

در مراسم افتتاح همزمان  پروژه های عمرانی بخشداری ها در در روستای تهم که با حضور رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، صنعتی منفرد معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، فرخی فرماندار زنجان، شکیبایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان ، نیازی مدیرکل دفتر فنی استانداری ، ایوبی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری و سایر مدیران استان همراه بود ، محمودی مدیرکل دفتر امور روستایی به عنوان سخنران مراسم از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تقدیر نمود . در این مراسم محمودی با اشاره به توان مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پتانسیل های موجود این نهاد ، از همکاری های بنیاد مسکن در امور نظارت پروژه های روستایی بخشداری ها تشکر کرد و تاکید نمود که همکاری بنیاد مسکن و استفاده از توان فنی و مهندسی نیروهای این نهاد موجب افزایش کیفیت پروژه ها و صرفه جویی در اعتبارات شده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group