امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان:زیرساخت های لازم برای اجرای طرح ملی مسکن تقویت شود

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان گفت: در راستای اجرای طرح ملی اقدام مسکن باید به زیر ساخت و مسائل زیر بنایی بسیار توجه شود تا در پایان کار به مشکل برخورد نشود.

رضا خواجه‌ای ظهر چهارشنبه در جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، به اجرای طرح ملی اقدام مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: سهم بنیاد مسکن استان در اجرای طرح ملی اقدام مسکن بیش از هزار و ۹۰ واحد است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح ملی اقدام مسکن باید به زیر ساخت و مسائل زیر بنایی بسیار توجه شود تا در پایان کار به مشکل برخورد نشود، اظهار کرد: درخواست می‌شود اخذ برخی از مدارک و اسناد از متقاضیان مسکن به صورت حضوری انجام شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا بسیاری از روند کاری الکترونیکی انجام شده و تنها کمتر از ۵۰ درصد از متقاضیان مدارک شان تکمیل شده و مابقی ظرفیت خالی است.

وی با بیان اینکه ساخت ۹۰ واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد هیدج هم در دستور کار بنیاد مسکن استان است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان، ابراز کرد: معرفی متقاضیان برای دریافت تسهیلات بانکی تسریع شود تا روند اجرای طرح تقویت شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group