مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان انتخاب شایسته و به جای دکترمحسن افشارچی به عنوان استاندار برتر کشور در هجدهمین جشنواره شهید رجایی را تبریک گفت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان انتخاب شایسته و به جای دکترمحسن افشارچی به عنوان استاندار برتر کشور در هجدهمین جشنواره شهید رجایی را تبریک گفت.

بسمه تعالی

توسعه، پیشرفت، خودکفایی و آبادانی روزافزون کشور همواره حاصل وجود دولتمردان مردمی در عرصه­ های مختلف و نشان از تلاش و اخلاص افراد نیکی است که ثمره حضورشان تا همیشه در تاریخ باقی خواهد ماند. بی تردید سابقه انقلابی، تجارب ارزنده و سوابق درخشان مدیریتی شما گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف جهادی و تحول آفرین دولت مردمی نظام اسلامی و سر منشاء برکات، توسعه و آبادانی همه جانبه بوده و کارنامه درخشان در خدمت شبانه روزی و فعالیت های گسترده در این استان در عرصه های مختلف شما را شایسته کسب این افتخار بزرگ کرده است. ضمن تبریک به حضرتعالی و آرزوی توفیقات روز افـزون؛ سربلندی شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group