امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: استفاده از مصالح نوین در ساخت‌وسازها موجب تسریع در اجرای پروژه و افزایش کیفیت آنها می‌شود

مهندس منصوری فرد مدیرعامل جدید بنباد بتن کشور با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس منصوری فر به برخی فعالیت های این مجموعه اشاره کرد و گفت : ترویج و بهبود روشهای تولید مصالح ساختمانی ونیز توسعه ظرفیت تولید بتن و فرآورده های آن و همچنین ایجاد ظرفیتهای جدید تولید شن و ماسه دانه بندی شده ، بتن ، آجر و سایرفرآورده های ساختمانی در مناطق مختلف کشور از برخی فعالیت های این مجموعه است

وی به تاسیس، اداره و مشارکت در ایجاد شرکتها و کارخانه های تولید مصالح ساختمانی و لوازم و تاسیسات ساختمانی از سوی این مجموعه اشاره کرد و گفت : اجرای پروژه های بزرگ عمرانی از قبیل احداث شهرک، تولید انبوه مسکن و سایر پروژه های شهری و روستایی و عمرانی(راه،پل،جاده و…) از برخی دیگر از فعالیت ها است

وی با بیان اینکه، از آنجاییکه فعالیت های بنیاد بتن موجب رونق و شکوفایی بخش عمران کشور و استانهای شمالغرب میشود، بر اهمیت افزایش بهره وری، ارتقا کیفیت و توجه به ایمنی در تمامی امور تاکید نمود.

در ادامه مهندس خواجه ای ادامه داد: استفاده از مصالح نوین در ساخت‌وسازها موجب تسریع در اجرای پروژه و افزایش کیفیت آنها می‌شود و روند مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی را سرعت می‌بخشد. وی از بنیاد بتن به عنوان بازوی اجرایی توانمند، با سابقه و دارای حسن شهرت و تخصص بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: بنیاد بتن دارای پتانسل ها، توانمندی ها و ظرفیت های قابل اتکا و توجهی است که خوشبختانه تاکنون این دو مجموعه تعامل ویژه ای با یکدیگر در زمینه اجرای پروژه های عمرانی داشته اند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group