امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: زنان باید در زندگی خود از حضرت زهرا(س)الگوپذیر باشند

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن جلسه ای  با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد و  معاونین در راستای تجلیل از مقام زن برگزار شد.

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تبریک به  مناسبت هفته زن و گرامیداشت میلاد با سعادت مادر امامت و همسر ولایت حضرت فاطمه صدیقه(س)  به نقش محوری و اساسی زن در خانواده و حضور موثر او در اجتماع اشاره کردند و بیان داشتند: هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت مناسبی برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است.

ایشان ادامه دادند: باید در برنامه ریزی ها به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده او در عرصه‌های اجتماعی توجه شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان افزودند: تلاش وپشتکار بانوان در امور اجتماعی و به تبع آن فعالیت در ادارات قابل تقدیر و ستودنی است و  همچنین زنان باید در زندگی خود از حضرت زهرا(س)الگوپذیر باشند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، از زحمات پرسنل خانم در حوزه های کار و زندگی تقدیر و تشکر نمود و رشد و پیشرفت جامعه را مرهون زحمات این قشر فرهیخته عنوان نمود.

وی اظهار داشت: ویژگی های رفتاری و ظرفیت و پتانسیل بانوان همکار همواره مورد تایید همگان بوده و این سازمان با نگاه ویژه به این قشر فرهیخته همواره درصدد بهره گیری از توانایی های بالقوه آنها است.

در پایان  این مراسم تعدادی از پرسنل خانم، ضمن تقدیر و تشکر از بابت برگزاری این مراسم، به ارائه برخی پیشنهادات و نظرات  در راستای حفظ و کرامت زن پرداختند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group