امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه : بنیاد مسکن با دارا بودن نیروهای متخصص و کارآمد در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل آمده است

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس خداوردی رییس سازمان برنامه و بودجه در راستای همکاری های بیشتر برای اجرای پروژه های عمرانی دیدار و گفتگو کردند.

ابتدا مهندس خواجه ای ضمن تبریک انتصاب به مهندس خداوردی رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بنیاد مسکن با دارا بودن امکانات مناسب در امور ماشین آلات و نیروی انسانی متخصص و کارآمد در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل نموده است، افزود: این نهاد بازوی اجرایی استان در بسیاری از کارهای مهم و بحران های ایجاد شده است .

وی ادامه داد: بنیاد مسکن دارای معوقاتی از سازمان های مختلف استان می باشد که امیدواریم با تعامل بیشتر با سازمان برنامه و بودجه نسبت به پرداخت اقدام شود . مهندس خواجه ای خدمت رسانی به محرومین را رسالت اصلی این نهاد دانست و گفت : بنیاد مسکن توانسته با جذب اعتبارات و سهمیه قیر رایگان ، پروژه های متعددی را اجرا نماید که در این راستا هماهنگی و تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط از اهمیت ویژه ای برخوردار است

در ادامه مهندس خداوردی نیز ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن به ویژه در حوزه توسعه روستاها و اجرای پروژه های مسکن شهری ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه تمام تلاش خود را نسبت به تامین و تخصیص بودجه ملی به بنیاد مسکن انجام خواهد داد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group