مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: همکاری بانک های عامل با بنیاد مسکن در روند مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بسیار موثر است

رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دیدار با داودی مدیریت بانک رفاه کارگران استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری ها در ارائه تسهیلات به متقاضیان با بیان اینکه در سال های گذشته در زمینه مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی ، بنیاد مسکن با همکاری بانک های عامل توانست خدمات مطلوبی به جامعه هدف به ویژه محرومین ارائه دهد، اظهار داشت :

در سال گذشته توانستیم تمامی ۱۰۰ درصد اعتبارات مقاوم سازی را جذب نماییم و امیدواریم که این روند ادامه دار باشد. وی ادامه داد: پشتیبانی مجموعه بانک ها در روند مقاوم سازی بسیار موثر است و بانک ها بدون هیچ ادعایی به محرومین جامعه خدمت می کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: هر یک نفری که در بحث زلزله و حادثه دچار مشکل می شود، سرمایه ی است که جامعه از دست می دهد و اگر بتوانیم قبل از رخ دادن حادثه ، تدابیری بیندیشیم در واقع از هدر رفت سرمایه های جامعه جلوگیری کرده ایم.

خواجه ای با بیان اینکه از مجموع ۹۲۶۷۸ واحد مسکونی روستایی ۵۲۰۰۰ واحد مسکونی در سطح استان مقاوم سازی شده ، معادل (۵۶%)، تصریح کرد : تلاش می شود با کمک بانک های عامل، کلیه واحدهای مسکونی روستایی تا سال ۱۴۱۰ مقاوم سازی شود.

سپس داودی مدیریت بانک رفاه کارگران استان ضمن تبریک هفته بسیج ، از خدمات و عملکرد مطلوب این نهاد انقلابی در راستای محرومیت زدایی و همچنین توسعه روستاها تشکر نمود و گفت: ما نیز به نوبه خود تلاش خواهیم کرد تا اعتبارات به صورت کامل جذب شده و محرومین جامعه از خدمات آن بهره مند شوند. وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی مواقع به دلیل سیاست های کاری مشکلاتی به وجود می آید که پس از این تلاش خواهیم کرد در اسرع وقت با تعامل مطلوب این دو مجموعه حل شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group