امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان :بنیاد مسکن در اجرای طرح نهضت ملی پیشرفت خوبی داشته است

مهندس خواجه ای مدیر کل بنیاد مسکن استان زنجان طی جلسه ای با مهندس اسماعیلی رئیس جدیدراه و شهرسازی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس خواجه ای مدیر کل بنیاد مسکن استان زنجان ضمن تبریک انتصاب به مهندس اسماعیلی، با بیان اینکه بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهر سازی یک خانواده هستند، افزود : بنیاد مسکن با دارا بودن ماشین آلات و نیروهای کارآمد در اجرای پروژههای عمرانی موفق بوده و می تواند بازوی اجرایی مهمی در استان به شمار آید.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن در اجرای طرح نهضت ملی پیشرفت خوبی داشته و ضمن سرعت مناسب دارای کیفیت بسیار بالایی در پروژه ها می باشد، ادامه داد: با استفاده از روش های نوین ساخت و بالا بردن کیفت می توان هزینه ساخت را کاهش داد و می توان گفت، این نهاد یک الگویی برای اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی با امکانات نوین می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه، این نهاد ، در حال حاظر ۱۷۴۱ واحد مسکونی اعم از مسکن شهری و طرح نهضت ملی مسکن در دست اجرا دارد ، اظهار داشت :پروژه های در دست طراحی ۲۰۲۰واحد  به مساحت ۲۱۸۴۳۸مترمربع میباشد.

رضا خواجه ای از طراحی ۶۱۲ واحد مسکونی به مساحت ۷۵۶۰۰ مترمربع در طول یک سال گذشته خبر داد و گفت :در حوزه مسکن شهری، ۱۴۱ واحد به مساحت ۱۷۷۵ متر مربع در دست احداث
و در قالب نهضت ملی مسکن ۶۰۰ واحد به مساحت ۸۴۸۲۷ متر مربع بصورت بنیاد ساخت در دست اجرا میباشد.

وی با اشاره به اینکه پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر در شهر زنجان به مساحت ۵۲۵۴۲متر مربع توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان اجراء میشود، ادامه داد: این پروژه ،دارای ۴ بلوک ۱۰ طبقه و ۲ بلوک ۹ طبقه است که با پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۵ درصد در حال انجام بوده است .

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان یادآور شد: پروژه های گروه ساخت نهضت ملی مسکن در ۳ شهر( ماهشان –زرین رود – چورزق) به تعداد ۳۴ واحد در دست اجرا میباشد.

در ادامه اسماعیلی سرپرست اداره کل راه و شهر سازی ضمن تشکر از اقدامات مجموعه بنیاد مسکن با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی بین این دو مجموعه وجود دارد و پس از این نیز همکاری ها در اجرای هر چه بهتر پروژه ها باید بیشتر شود، گفت : از توانایی ها و ظرفیت های بنیاد مسکن و مجموعه های وابسته آن می توان برای پیشبرد اهداف استان علی الخصوص در اجرای پروژه های مسکن ملی و پروژه های کلان و بزرگ استان استفاده کرد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group