امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد : پروژه های مسکن شهری هیدج اواخر سال ۱۴۰۲ تحویل داده می شود اشتغالزایی برای ۴ هزار و ۷۰۰ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد : پروژه های ۹۶ واحدی فاز ۱ هیدج، ۸۰واحدی فاز ۲ هیدج و ۸۰ واحدی فاز ۳ هیدج از جمله پروژه های نهضت ملی مسکن است که در حال حاظر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رضا خواجه ای ادامه داد: این واحدها تا اواخر سال ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار می شود.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر فعال شدن چرخه اقتصادی استان زمینه اشتغال نیز فراهم شده است، تصریح کرد : کل مساحت در طرح اقدام ملی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر استان در ۵ شهرستان به میزان ۱۵۸۸۳۱ متر مربع بوده است که می توان گفت، این طرح ، اشتغالزایی ۳۱۷۶ نفر بصورت مستقیم و ۴۷۶۴ نفر بصورت غیر مستقیم را به همراه دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با تاکید بر اینکه، رونق صنعت و ایجاد اشتغال با اجرای طرح نهضت ملی مسکن محقق می شود،خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن استان، در حال حاظر ۱۳۷۳ واحد مسکونی اعم از مسکن شهری و طرح نهضت ملی مسکن در دست اجرا و ۶۶۳ واحد نیز به مساحت ۹۴۰۵۹ متر مربع در دست تهیه نقشه دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group