مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : برای یک هزار و ۱۷۵ واحد از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در زنجان تخصیص پروژه انجام گرفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: برای یک هزار و ۱۷۵ واحد از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در زنجان تخصیص پروژه انجام گرفته است.

رضا خواجه ای  در دومین جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، به آمار نهضت ملی مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به تفکیک شهرستان اشاره کرد و گفت: بیش از ۱۶ هزار و ۱۴۳ نفر در این طرح ثبت نام کردند که تایید نهایی درخواست شده ۴ هزار و ۸۱۸ نفر است.

وی افزود: برای یک هزار و ۱۷۵ واحد از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در زنجان تخصیص پروژه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: ساخت مسکن در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن است.

خواجه ای تاکید کرد: متقاضیان یک هزار و ۱۸۴ واحد هم به بانک معرفی شده که برای ۵۰۲ نفر انعقاد قرارداد انجام شده است.

وی، تعداد واحدهای شروع شده را یک هزار و ۸۰ واحد اعلام کرد و افزود: ۱۷۷ قطعه هم تحویل شده و زمان‌بندی انجام شده برای احداث این واحدها همچون برنامه‌ریزی راه و شهرسازی است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، ابراز کرد: تحویل واحدهای مسکونی که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ساخته می‌شود از سال آینده آغاز خواهد شد.

خواجه ای تصریح کرد: بنیاد مسکن برای احداث واحدهای مسکونی برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و همکاری بانک مسکن در پرداخت تسهیلات بسیار مطلوب است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group