امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تاکید کرد: در صورت ابلاغ رسمی به بانک های عامل، امکان پرداخت تسهیلات مسکن روستایی وجود دارد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در جمع خبرنگاران گفت : در صورت ابلاغ پرداخت تسهیلات نوسازی و بهسازی از سوی سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی به بانک های عامل، امکان پرداخت این تسهیلات به متقاضیان وجود دارد.

مهندس رضا خواجه‌ای یادآور شد: با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به تمامی بانک‌های عامل در این زمینه، سقف تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی از ۱۰۰ به ۲۰۰میلیون تومان آغاز و فرآیند دریافت آن در استان برای متقاضیان آغاز می‌شود و در این صورت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آمادگی دریافت پرونده و معرفی متقاضیان به بانک های عامل جهت ارائه تسهیلات را دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خاطر نشان کرد : سود وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی ۵ درصد و ضمانت آن سفته زنجیره ای ۳ نفره است و روستاییان عزیز که متقاضی دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی هستند، پس از اعلام آمادگی بانک های عامل و تخصیص اعتبار می توانند برای دریافت این تسهیلات به بنیاد مسکن مراجعه نمایند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group