امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دیدار با خانواده شهدا: دیدار با خانواده شهدا، روحیه خدمت رسانی مسئولان را دوچندان می‌کند

هندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه نجفی معاون پشتیبانی و حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی این نهاد با خانواده های شهدا دیدار و گفتگو کردند.

وی با بیان اینکه، تکریم و تعظیم خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان در نظام اسلامی است، گفت: هدف از حضور در کنار خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان هم تجدید پیمان دوباره با آرمان‌های شهدای عزیز است.

خواجه ای ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران تلنگری برای مسوولان به منظور حفظ و حراست از آرمان های والای انقلاب اسلامی و خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم است.

وی با تاکید بر اینکه، شهدا مظهر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند اظهار داشت: حضور در کنار خانواده معظم شهدا و تکریم آنها یک وظیفه همگانی است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان  با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا همچنین تقویت روحیه خدمتگذاری را در جامعه دوچندان می کند، یادآور شد: رشد و بالندگی کشور مرهون فداکاری شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group