امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان: تکریم و تجلیل از همکاران بازنشسته، وظیفه همگانی است

همکاران بازنشسته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از کارکنان این نهاد انقلابی تجلیل شدند.

در ابتدا مهندس خواجه ای با بیان اینکه، تغییر نگرش جامعه نسبت به جایگاه افراد بازنشسته و ایجاد روحیه و امید در آنان، به طور قطع دلگرمی جوانان و آینده سازان کشور را به همراه دارد، افزود: بازنشستگان را هیچ وقت نباید فراموش کرد، بلکه همواره باید زحمات این عزیزان را مورد تقدیر و توجه قرار داد.

وی  با بیان اینکه تکریم بازنشستگان باید به یک فرهنگ عمومی و وظیفه ملی تبدیل شود، تصریح کرد: بازنشستگان سرمایه معنوی کشور هستند که باید از تجربیات این عزیزان استفاده شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد: خدمات صادقانه و مخلصانه آنها بر هیچ کس پوشیده نیست و گوهرعمر و جوانی که در راه اعتلای سازمان بکار گرفته اند با هیچ چیزی قابل جبران نیست  ودر طول خدمت خود مبدا و منشا خدمات بسیار مفیدی بوده اند .

در پایان مراسم از ۶ نفر از همکاران بازنشسته با اهداء لوحی تجلیل به عمل آمد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group