امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: بنیاد مسکن در اجرای پروژه های عمرانی در راستای توسعه استان موفق عمل نموده است

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با دکتر فیروزفر شهردار زنجان در زمینه گسترش همکاری ها برای اجرای پروژه های جدید دیدار و گفتگو کردند.

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه، تاکنون بنیاد مسکن در اجرای پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف به خوبی عمل نموده ، به گونه ای که می توان گفت؛ تاکنون هر گونه تعهدی در انجام پروژه ها داشته، به درستی انجام داده است، افزود: بنیاد مسکن آمادگی لازم را برای اجرای پروژه های مشارکتی با این مجموعه را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به تعاملات مطلوب این نهاد انقلابی با دستگاه های اجرایی استان، بنیاد مسکن از طراحی تا اجرا توانمندی های بالایی در اجرای پروژه های عمرانی و تامین مسکن در جهت توسعه و آبادانی استان را  دارد  و پس از این نیز از ظرفیت همه دستگا ها در این زمینه استفاده خواهد کرد.

در ادامه دکترفیروزفر، با بیان اینکه، شهرداری از ظرفیت و توانایی های این نهاد، در راستای یشبرد اهداف و اجرای پروژه های عمرانی استفاده می کند، ادامه داد: با توجه به وجود نیروهای متخصص و امکانات وتجهیزات مناسب، بنیاد مسکن به خوبی توانسته در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل کند و شهرداری نیز از این ظرفیت به نحو مطلوبی برای تسریع در امورعمرانی استفاده خواهد کرد.

وی ادامه داد: با گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دو مجموعه می توان پروژه های مشارکتی موفقی را آغاز نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group