مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در دیدار با فرماندار شهرستان ایجرود : در حال حاظر ۲۵ روستای شهرستان ایجرود نیازمند بازنگری طرح هادی می باشد

مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در راستای حل مشکلات روستائیان با مهندس جعفری فرماندار شهرستان ایجرود دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای به برخی خدمات این نهاد در راستای توسعه روستاها و خدمت به محرومین اشاره کرد و گفت: شهرستان ایجرود دارای   ۷۵  روستای بالای ۲۰ خانوار می باشد  و نقشه طرح هادی برای ۹۰ درصد  این روستاها، تهیه گردیده است و در حال حاظر نیز ۲۵ روستای این شهرستان نیازمند بازنگری طرح هادی هستند.

وی ادامه داد: از تعداد ۷۵ روستای بالای ۲۰ خانوار تعداد ۴۵ روستا از ابتدا تاکنون طرح هادی اجرا شده است  که  ۶۰ در صد شهرستان می باشد.

مهندس خواجه ای مقاوم سازی مسکن روستایی را از اولویت های مهم این نهاد دانست و گفت: این بنیاد با ابلاغ تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی از سال ۸۴ تا کنون، از تعداد ۹۲۶۹ واحد مسکونی روستایی تعداد ۴۸۹۸ واحد مقاوم سازی نموده است که ۵۳ درصد کل واحدها می باشد.

در ادامه مهندس جعفری فرماندار شهرستان بر تعاملات مناسب بین این دو مجموعه اشاره کرد و گفت:فرمانداری نیز تمام تلاش خود را در راستای محرومیت زدایی و همکاری مناسب با این نهاد انقلابی در راستای توسعه شهرستان خواهد نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group