امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: اقدامات بنیاد مسکن در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در راستای توانمندسازی روستاییان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس ذوالقدر فرماندار شهرستان ابهر دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای به تشریح عملکرد این نهاد در حوزه های مختلف در سطح استان و شهرستان پرداخت و گفت: اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به‌ویژه در حوزه عمران روستایی و اجرای طرح‌های توسعه‌ای در راستای توانمندسازی روستاییان و تقویت زیرساخت‌ها در روستاها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به طوری که می‌توان گفت این نهاد از طریق ایجاد بستر و زمینه‌های مناسب به خوبی توانسته در جهت عمران و آبادانی، توسعه و رونق و تثبیت جمعیت روستایی در جامعه خدمات ارزشمند و ماندگاری برجای گذارد.

وی ادامه داد: امروزه با توجه به رشد بی‌سابقه کلان روستاها در کشورهای در حال توسعه و به دنبال آن ظهور مسائل و مشکلات فراوان، برنامه‌ریزی‌های توسعه بر اساس تأکید بر تقویت روستاها در امر توسعه معتقد هستند که با تقویت روستا می‌توان توسعه را به سایر قسمت‌های منطقه تزریق نمود و به نوعی تعادل و توازن را در سطح منطقه ایجاد کرد.

در ادامه مهندس ذوالقدر فرماندار شهرستان فعالیتهای عمرانی بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی  و مقاوم سازی مسکن روستایی را  جزء فعالیتهای قابل تقدیر دانست و این فعالیتها را باعث دلگرمی مردم شهرستان عنوان نمود..

وی با بیان اینکه،  فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است، گفت:  با همکاری و تعامل هر چه بیشتر به پیشرفت روستاها کمک خواهیم نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group