امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: ۷۲ درصد تسهیلات ابلاغی نوسازی مسکن روستایی زنجان انعقاد قرار داد شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران به میزان کمک های بلاعوض از سوی حساب ۱۰۰ امام (ره) برای تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام روستایی در سال جاری اشاره کرد و افزود: : تعداد ۸۷۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۵ میلیارد ریال در سال جاری برای تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام روستایی استان پرداخت شده است.
رضا خواجه ای گفت: مبلغ کمک بلاعوض بنیاد مسکن به متقاضیان ( ایتام ) نیز ۱۵ میلیارد ریال می باشد
وی به ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیونی طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به متقاضیان نیز اشاره کرد و گفت: تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی اعتبارسال ۱۴۰۰ در استان زنجان با سهمیه تخصیصی ۵۰۰۰ فقره و تعداد سهمیه ابلاغی ۴۲۳۰ واحد می باشد ، که از این تعداد۳۹۳۳ فقره معرفی به بانک و تعداد ۳۰۵۸ فقره ، معادل ۷۲ درصد انعقاد قرارداد شده است .
مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: تعداد کل واحدهای مسکونی شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر( ۲۵۵۰۶ ) واحد می باشد ، که تعداد ۱۰۷۸۴ واحد از تسهیلات بهسازی و مسکن مهر مقاوم سازی شده است.
خواجه ای به تفاهمنامه سه جانبه خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول اشاره کرد و گفت: از ۱۶۸ واحد ابلاغی خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول روستایی،۱۶۲ واحد مسکن با همکاری حساب ۱۰۰ امام (ره)، بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی احداث و به بهره برداری رسیده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group