امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: شروع عملیات احداث ۹۶۱ واحدمسکونی شهری برای اقشار کم درآمد در سطح استان در طول یک سال گذشته

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران گفت: در طول یک سال گذشته، عملیات احداث ۹۶۱ واحدمسکونی شهری برای اقشار کم درآمد در سطح استان به مساحت ۱۳۵۴۸۰ متر مربع از سوی بنیاد مسکن استان آغاز شده است.
رضا خواجه ای ادامه داد: همچنین ۵۸ واحد مسکونی به اقشار کم درآمد در استان در طول یک سال تکمیل و واگذار شده و طراحی ۶۶۳ واحد مسکونی به متراژ ۱۰۸۰۷ متر مربع صورت گرفته است.
وی به احداث و تکمیل۱۰۱۳ واحد مسکونی از ابتدا تا کنون اشاره کرد و گفت:هم اکنون این نهاد ۹۶۱ واحد مسکونی برنامه ریزی شده جهت احداث و ۶۶۳ واحد مسکونی در دست تهیه نقشه دارد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: در حال حاضر ۵۹۸واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و ۳۶۸ واحد در گلشهر زنجان در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد در حال ساخت است.
خواجه ای یادآور شد: پروژه های مسکونی ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان با مساحت ۵۲۵۴۵ متر مربع ،۹۶ واحدی هیدج، ۱۶ واحدی صائین قلعه ، ۹۶ واحدی آببر ، ۱۲۶ واحدی خرمدره ، ۸۰ واحدی فاز ۲ هیدج، ۸۰ واحدی فاز ۱ هیدج و ۱۰۴ واحدی آببر از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا می باشد.
وی یکی از اولویت های مهم این نهاد انقلابی در سال جاری را تأمین و تولید مسکن بر شمرد و افزود: بنیاد مسکن برای تولید واحدهای مسکونی با دوام نیازمند مصالح و همچنین تجهیزات مدرن با فناوری‌های روز است که قطعاً در ساخت مسکن سعی ما بر این است تا از این مصالح استفاده کند .
مدیرکل بنیاد مسکن استان ضرورت تولید و استفاده از این مصالح با دوام را در ساخت واحدهای مسکونی شهری و روستایی ضروری اعلام کرد و گفت : در کنار ساخت و تولید مسکن و همچنین مقاوم سازی واحدهای مسکونی استفاده از مصالح با کیفیت و ایجاد شرکت‌های با دانش فنی و مهندسی قوی، مد نظر و مورد توجه جدی است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group