امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: افتتاح و کلنگ زنی ۴۵ پروژه عمرانی بنیاد مسکن استان زنجان در هفته دولت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی این نهاد انقلابی در راستای توسعه و آبادانی و محرومیت زدایی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال طی هفته دولت خبر داد.
رضا خواجه ای افزود: بهسازی و بازسازی مسکن روستایی، احداث مسکن محرومین، اجرای طرح هادی و احداث خانه عالم از جمله پروژه هایی است که در این ایام به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه، در این ایام ۶پروژه اجرای طرح هادی در شهرستان‌های ماهنشان، ایجرود، خدابنده و سلطانیه و همچنین ۱ پروژه احداث خانه عالم روستای تسکین شهرستان طارم افتتاح می شود، ادامه داد: امروزه طرح هادی روستایی مهمترین ابزار مدیریت توسعه روستایی است که علاوه بر جنبه‌های کالبدی روستاها ، جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد توجه قرار می گیرد که خوشبختانه در این راستا بنیاد مسکن با اجرای طرح هادی توانسته گام های مطلوبی در راستای رفع محرومیت مناطق روستایی، ارتقای سطح و کیفیت زندگی روستائیان بردارد.
خواجه ای در ادامه از افتتاح واحدهای مسکونی مقاوم‎سازی و بازسازی شده روستایی و همچنین مسکن محرومین در سطح شهرستان های این استان در هفته دولت خبر داد و گفت: ۳۸ پروژه مسکن روستایی نیز از اعتبارت حوادث بازسازی و طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در این ایام در شهرستان های زنجان، ابهر، ماهنشان، ایجرود، طارم، سلطانیه ،خرمدره و خدابنده افتتاح خواهد شد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان، بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی را از اولویت‌های اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: این نهاد با ترویج مقاوم سازی، آموزش و ارتقای دانش فنی روستایی در پیشگیری از حوادث نقش مهمی داشته و با ارائه خدمات فنی، پشتیبانی و اعطای تسهیلات بانکی و وجوه بلاعوض به موضوع بازسازی، نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی تاکید جدی دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group