امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: کسب رتبه اول بنیاد مسکن استان در پالایش و ساماندهی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در کشور /ساخت ۷۱۲واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، استان زنجان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن جزء استان های پیشرو در سطح کشور به شمار می آید، اظهار کرد: با توجه به بررسی های به عمل آمده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در پالایش و ساماندهی متقاضیان طرح اقدام ملی و همچنین شروع عملیات اجرایی این پروژه ها در سطح کشور رتبه برتر را کسب نمود.
رضا خواجه ای با بیان اینکه، در حال حاضر ۷۱۲ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و ۳۶۸ واحد در گلشهر زنجان در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد در حال ساخت است، ادامه داد: مساحت کل زمین های واگذار شده برای احداث این پروژه ها ۴۷۹۳۵ متر مربع می باشد.
وی تصریح کرد: پروژه های مسکونی ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان،۹۶ واحدی هیدج، ۱۶ واحدی صائین قلعه ، ۹۶ واحدی آببر ، ۱۲۶ واحدی خرمدره و ۸۰ واحدی فاز ۲ هیدج از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا می باشد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان به احداث و تکمیل۱۰۱۳ واحد مسکونی از ابتدا تا کنون اشاره کرد و گفت:در حال حاظر پروژه ۱۸ واحدی وصال ابهر و ۵۲ واحدی مسکن محرومین هیدج تکمیل شده و در مرحله واگذاری می باشد.
خواجه ای، تولید مسکن ،رفع محرومیت از مناطق روستایی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، که ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی نامیدند، ضروری دانست و گفت: حمایت‌ از تولید، پشتیبانی‌ها و رفع موانع، نیازمند تلاش، همفکری و برنامه عملی است که باید با تلاش و همت همه دستگاهها تحقق یابد.
خواجه ای یکی از اولویت های مهم این نهاد انقلابی در سال جاری را تأمین و تولید مسکن بر شمرد و افزود: تامین مسکن گامی مهم در دست یابی به توسعه پایدار است که در حال حاظر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group