امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تاکید کرد: تولید مسکن و رفع محرومیت از مناطق روستایی از اولویت مهم این نهاد انقلابی در راستای تحقق شعار سال

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین این نهاد در شعب شهرستان خدابنده حضور یافتند و با همکاران این شهرستان در زمینه  بررسی طرح ها و برنامه های در دست اجرا و تحقق اهداف در سال ۱۴۰۰ دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای با تاکید  بر تامین زمین برای اجرای پروژه های مسکن و بررسی نقش بنیاد در تحقق شعار سال افزود: تولید مسکن و رفع محرومیت از مناطق روستایی از اولویت مهم این نهاد انقلابی در راستای تحقق شعار سال است.

وی ادامه داد:نظارت و‌پیگیری دقیق روند اجرای پروژه ها و تاکید بر اتمام پروژه ها به ویژه پروژه های زمان دار،تاکید در سرعت بخشی در طرح ها و پروژه ها با نگاه ویژه بر ارتقاء کیفیت، تاکید بر روند نظارتی پروژه های در حال اجرا و تلاش برای جذب اعتبارات ملی و استانی از مهمترین نکاتی است که باید مدنظر همکاران قرار گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان، تعاملات با کلیه دستگاه های اجرایی در راستای رفع مشکلات موجود را امری مهم دانست و خاطر نشان کرد:داشتن برنامه های عملیاتی کوتاه مدت و بلند مدت برای حوزه های تخصصی و کاری، برنامه ریزی ، زمینه سازی و پیگیری برای مهاجرت معکوس در روستاها می تواند در تحقق اهداف این نهاد نقش مهمی داشته باشد.

خواجه ای تاکید بر مردم داری و توجه همه جانبه به حل مشکلات مردم در کلیه سطوح اعم از مدیریتی و کارشناسی و رضایت مندی مردم و تکریم ارباب رجوع را مهمترین هدف در ارائه خدمات دانست .

در پایان مهندس محسنی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده به ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های این شهرستان پرداخت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group