مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت است

به‌ مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاونین و حاج آقا نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با خانواده شهدا و همکاران جانباز بازنشسته دیدار و گفتگو کردند.
مهندس خواجه ای با بیان اینکه، خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت است.

وی تصریح کرد: عزم جانبازان و خانواده شهدا و ایستادگی در پای ارزشهای انقلاب اسلامی ، روحیه خدمت را در مسئولان تقویت می کند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان بایستی در جامعه نهادینه شود، اظهارداشت: شهدای گرانقدر با جانفشانی، ایثار، از خودگذشتی و حماسه‌آفرینی جان خود را در دفاع از خاک ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و عزت، سربلندی، امنیت و آرامش را برای مردم فهیم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.

در پایان با اهدای لوحی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان از خانواده های شهدا و جانبازان تجلیل به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group