مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان :اجرای برنامه های فرهنگی در تقویت فرهنگ اقامه نماز تاثیر بسزایی دارد

 

 

اولین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امربه معروف ونهی از منکر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان  صبح مورخه ۶ فروردین  در محل اتاق کنفرانس با حضور اعضاء برگزار گردید.

در ابتدا مهندس خواجه ای گفت:  تقویت فرهنگ اقامه نماز موجب افزایش وحدت و همدلی در جامعه می شود و طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در این زمینه می تواند بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه، خوشبختانه امروز اغلب همکاران  بر اقامه نماز در محل کار اهتمام جدی داشته و اهمیت خوبی می‌دهند که امیدواریم اهداف و انتظارات ستاد اقامه نماز به تدریج و بیش از پیش تحقق یابد.

خواجه ای  توجه بیشتر این نهاد انقلابی  به برگزاری نماز اول وقت و ترویج فرهنگ نماز در آنها تاکید کرد و افزود: انتظار داریم با ساز و کار مناسب به امر نماز اهتمام جدی داشته باشیم و با توجه به شیوع بیماری کرونا نسبت به تنظیف ، بهداشت ، تعمیر و تجهیز نمازخانه ها اهتمام ویژه صورت پذیرد.

در ادامه مهندس کامیار جعفری دبیر ستاد اقامه نماز برنامه های مصوب سال ۱۴۰۰ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه ترویج وتوسعه فرهنگی اقامه نماز را تشریح کردند و به سامانه سجاده جهت بارگذاری اقدامات این نهاد در زمینه ترویج نماز اشاره فرمودند.

 

مصوبات جلسه؛

۱- مقرر گردید مسابقات اذان در بین همکاران و فرزندان در طول یک ماه آینده اجرا شود.

۲- مقررگردید فرش نمازخانه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانها ومرکز استان شسته و تنظیف گردد

۳- مقرر گردید در صورت نیاز نمازخانه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانها ومرکز استان به وسایل گرمایشی وسرمایشی،تهیه و مجهز گردند.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group