امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: با ارتقاء نظام اداری می توان وظایف خود را به خوبی و برای نیل به بهره وری سازمانی اجرا نمود

کارگروه ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و سایر اعضاء تشکیل شد.

در ابتدا مهندس خواجه ای  با اشاره به اینکه، با ارتقاء نظام اداری می توان وظایف خود را به خوبی و برای نیل به بهره وری سازمانی اجرا نمود، افزود: جلسه سلامت نظام اداری مجموعه ای است ازخصایص نسبتاً پایدار که انطباق با شرایط محیط، روحیه بالای نیروی کار، کفایت برای حل مشکلات، سرعت عمل و… را به همراه دارد.

وی ادامه داد: حاکمیت قانون بر عملکرد همه دستگاه‌ها و تعامل بین آنها و خدمت‌گیرندگان، شفاف‌سازی قوانین، مقررات، فرآیندها و عملکرد در بخش خدمات، پاسخگویی بدون تبعیض به درخواست خدمات مراجعین، افزایش بهره‌وری سازمانی و میزان اثربخشی و کارایی دستگاه‌ها و ایجاد و تقویت مستمر توان اداری و مردمی پیشگیری از وقوع فساد از جمله اهداف تشکیل جلسه سلامت اداری است.

مهندس خواجه ای خاطر نشان کرد: خوشبختانه مجموعه بنیاد مسکن استان با دارا بودن نیروهای انقلابی و متعهد همواره سعی در حل مشکلات مردم به ویژه اقشار کم درآمد داشته و همواره با رعایت قوانین و مقررات به پیشبرد و تحقق اهداف سازمانی می پردازد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group