مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: تا پایان سال جاری، ۵۸ واحد مسکونی به متقاضیان واگذار خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در گفتگو با خبرنگاران به احداث و واگذاری ۹۵۵ واحد مسکونی از ابتدا ، تاکنون از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به اقشار کم درآمد اشاره کرد و گفت: تا پایان سال جاری نیز، ۵۸ واحد مسکونی به متقاضیان واگذار خواهد شد .
رضا خواجه ای ادامه داد: پروژه ۴۰ واحدی امید هیدج با اعتباری بالغ بر ۵۶ میلیارد ریال و ۱۸ واحدی وصال ابهر نیز با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال از جمله پروژه هایی است که در حال اتمام است و تلاش خواهیم نمود تا پایان سال تحویل داده شود.
وی یادآور شد: : همچنین ۷۹۲ واحد مسکونی در شرف ساخت و ۲۱۶واحد مسکونی نیز در دست تهیه نقشه می باشد.
وی از شروع عملیات احداث ۵۳۴ واحد مسکونی طرح اقدام ملی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر داد و افزود : در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفرجمعیت، ۳۷۲۹نفر جهت دریافت مسکن اقدام ملی ثبت نام و ۵۴۶ نفر واریز وجه نموده و برای ۲۶۹ نفر از متقاضیان تخصیص پروژه شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: تاکنون ۹۸ قطعه زمین از اداره کل راه و شهرسازی با مساحت ۴۲۴۲۰متر مربع واحد با قابلیت احداث ۹۴۲ واحد مسکونی دریافت نموده ایم.
خواجه ای در ادامه توجه به کیفیت در کنار کمیت و مهمتر از همه هماهنگی بین دستگاهی برای اجرای دقیق و بموقع این طرح را امری مهم دانست و گفت : استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمانی استاندارد نقش بی بدیلی در بهبود کیفیت، ایمنی و تاب آوری ساختمان ها داشته و امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group