امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: کسب رتبه اول کشوری در امر جذب تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی با کمک بانک های عامل

جلسه مشترکی  با حضور مهندس خواجه ای مدیر کل بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی استان و  داشاد مدیر امور شعب بانک مسکن استان در راستای گسترش تعاملات و ارائه تسهیلات به متقاضیان برگزار شد.

در ابتدا مهندس خواجه ای تعامل بانک های عامل با بنیاد مسکن استان را در راستای پرداخت تسهیلات نوسازی و مقاوم سازی و مقاوم سازی مسکن بسیار مطلوب دانست و گفت: این تسهیلات در تمامی روستاهای استان و شهرهای با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر برای نوسازی، مقاوم سازی  یا ساخت بنای جدید به متقاضیان اعطا می‌شود و متقاضیان می‌توانند به شعب بنیاد مسکن در شهرستانها مراجعه و پس از طی مراحل لازم از تسهیلات بانکی بهره مند شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ادامه داد: در دریافت تسهیلات مسکن روستایی یکی از اولویت‌های بانک انجام ضمانت زنجیره‌ای است که خوشبختانه تاکنون بانک مسکن استان در این زمینه موفق عمل نموده است.

وی به کسب رتبه اول کشوری بنیاد مسکن استان در امر جذب تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی  (اعتبارات سال ۹۸) و همچنین در حوزه بازسازی اشاره کرد و گفت: تعامل مطلوب بانک های عامل به ویژه بانک مسکن موجب شد که بنیاد مسکن استان در این زمینه موفق عمل نماید.

در ادامه داشاد به نقش و اقدامات  ویژه بنیاد مسکن در راستای کاهش خسارات احتمالی به ویژه در سطح روستاها اشاره کرد و تصریح نمود: بانک مسکن استان همواره در کنار این نهاد انقلابی با پرداخت تسهیلات به موقع به ویژه اقشار کم درآمد روستایی تلاش خواهد نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group