مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : احداث و بهره برداری از ۶۳ خانه عالم از ابتدا، تاکنون

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه،  یکی از مهمترین اهداف و رسالت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن محرومان و اقشارکم درآمد، است که در این راستا، بنیاد مسکن استان، گام های مطلوبی برداشته است، گفت: تاکنون ۶۳ خانه عالم روستایی در سطح روستاهای استان توسط بنیاد مسکن احداث و به بهره برداری رسیده است .

رضا خواجه ای  با بیان اینکه  این نهاد انقلابی به  ساخت و توسعه خانه های عالم تاکید جدی دارد، افزود: در حال حاظر نیز ۷ خانه عالم در دست ساخت می باشد.

وی در ادامه به  احداث  و واگذاری   ۹۵۵  واحد مسکونی به اقشار کم درآمد  از ابتدا تا کنون در سطح استان اشاره کرد  و خاطر نشان کرد  : در حال حاظر نیز ۵۸  واحد مسکونی(۴۰ واحدی امید هیدج و ۱۸ واحدی وصال ابهر) در شرف واگذاری است  که در سال جاری تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان  تصریح کرد:  پروژه های مسکونی ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان،۹۶ واحدی هیدج، ۱۶ واحدی صائین قلعه ، ۹۶ واحدی آببر ، ۱۲۶   واحدی خرمدره  از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی اجرا خواهد شد.

خواجه ای یادآور شد: ۲۱۶واحد مسکونی اعم از مجموعه سازی، خدماتی و  تجاری نیز در دست تهیه نقشه می باشد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group