مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: انعقاد قرارداد ۹۹ درصدی سهمیه بهسازی مسکن روستایی در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جلسه شورای اداری که با حضور دکتر حقیقی استاندار زنجان، آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، جهت تقدیر از بانک های عامل استان برگزار شد، گفت: تاکنون برای ۹۹ درصد ابلاغ سهمیه بهسازی مسکن روستایی در بانک‌های عامل انعقاد قرارداد شده است.

خواجه ای با بیان اینکه ۵۰۰۰ سهمیه بهسازی مسکن برای استان  ابلاغ شده بود، که از این تعداد ۲ هزار مسکن محرومین (انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد مسکن، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری ) را شامل می شود، بیان کرد: از این تعداد تاکنون ۳۲۶۰ واحد ابلاغ شده است. که  در این حوزه، زنجان رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه تاکنون ۹۹ درصد ابلاغ سهمیه بهسازی مسکن روستایی در بانک‌های عامل انعقاد قرارداد شده است، خاطر نشان کرد: این در حالی است که میانگین کشوری این طرح ۷۷ درصد است.

وی با بیان اینکه در بحث تسهیلات قرض‌الحسنه در سال ۱۳۹۷ حدود ۱۸۳ واحد سهمیه به مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده است، یادآور شد: ۱۰۰ درصد این تسهیلات محقق شده است.

خواجه‌ای با اشاره به اینکه در سال‌جاری سهمیه استان ۱۴۱ واحد با اعتبار ۳ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: تاکنون ۱۳۵ واحد به بانک معرفی شده است.

گفتنی است در پایان جلسه از مدیران بانک های عامل  در راستای تعاملات ویژه با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در زمینه جذب اعتبارات حوادث و ارائه تسهیلات بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در استان توسط حقیقی استاندار زنجان تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group