امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: بنیاد مسکن به خوبی توانسته با استفاده از فرصت‎‎ها و پتانسیل خدمات ارزشمندی را در راستای کمک به محرومین جامعه با حفظ کرامت انسانی ارائه کند

مهندس برزگر رئیس بسیج مهندسین استان با حضور در بنیاد مسکن با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای به تشریح برخی فعالیتهای بنیاد مسکن در سطح روستاها، بسیج و  بنیاد مسکن را از نهادهای انقلابی تاثیرگزار در جامعه دانست و گفت: مجموعه بسیج،  تاکنون در زمینه های گوناگون با همیاری روستاییان و تعامل مطلوب با دستگاه های اجرایی،  گام های موثری در جهت عمران، آبادانی و رفاه مردم برداشته است..

وی با تاکید بر اینکه، با فراهم نمودن زیرساخت های لازم و تعامل ویژه با مجموعه بسیج می توان در توسعه و آبادانی جامعه و ارائه خدمات به اقشار کم درآمد به ویژه در سطح روستاها گام های موثری برداشت، ادامه داد: بنیاد مسکن همانند بسیج همواره خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان را از اساسی ترین وظایف خود می داند..

 

در ادامه مهندس برزگر، با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان با ورود به عرصه خدمت رسانی در روستاها، به ویژه مناطق دور افتاده و محروم  به خوبی توانسته در استقرار عدالت اقتصادی و اجتماعی و توسعه اقتصاد روستایی موثر واقع شود، تصریح کرد:  بسیج در هرمقطعی از چهل سال گذشته انقلاب، با رویکرد استراتژیک و کارکرد راهبردی، در صحنه های مختلف اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و نظامی حضوری فعال و موثر داشته است.

وی در ادامه آمادگی این مجموعه را برای گسترش تعاملات با  بنیاد مسکن در راستای ساخت مسکن برای محرومین به ویژه در روستاها و استفاده از  ظرفیت مهندسین این مجموعه اعلام نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group