امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : با پرداخت تسهیلات ویژه به متقاضیان از سوی بانک ها، می توان خسارت را در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه به حداقل رساند.

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین این نهاد، با طاهری مدیر امور شعب بانک ملی استان  دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای گفت: مقاوم شدن اماکن روستایی یکی از اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان می باشد که با پرداخت تسهیلات طرح ویژه و تشویق مردم، می توان خسارت را در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه به حداقل رساند.

وی خدمات و فعالیت های  بانک ملی استان را در جهت ارائه خدمات وتسهیلات ویژه بهسازی ومقاوم سازی مسکن، بسیار ارزشمند دانست وافزود: با توجه به طرح تحول منابع مالی بنیاد و حساب های بانکی و گستردگی شعب بانک ملی در سطح استان، امیدواریم روز به روز اینگونه تعاملات در راستای توسعه استان گسترش یابد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ادامه داد: طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به ‌دلیل زود بازده بودن می‌تواند به‌عنوان یک محرک توسعه، سهم بسزایی در افزایش رونق بخش مسکن داشته باشد که ایجاد زمینه توسعه پایدار و افزایش سطح رفاه زندگی روستاییان از آن جمله است ;که در این راستا بانک های عامل نقش مهمی بر عهده دارند.

مهندس خواجه ای با تاکید بر اینکه، بانک‌های عامل با استفاده از ظرفیت‌های قانونی مانند ضمانت زنجیره‌ای به خوبی توانسته اند در اعطای تسهیلات به روستائیان کمک نمایند، خاطر نشان کرد:  امیدواریم با حمایت بانک های استان و رفع موانع و مشکلات، بیش از پیش شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان باشیم.

وی همکاری و تعامل همه بانک ها  را باعث ایجاد دلگرمی در جامعه ، ایجاد زیر ساخت های لازم، شناسایی نیازمندیهای جامعه و تحقق اهداف بر شمرد و بر گسترش تعاملات در راستای اخذ تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی تاکید نمود.

در ادامه طاهری فعالیتها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را متفاوت تر از سایر دستگاهها دانست و بر تعامل و همکاری تنگاتنگ بانک با بنیاد و مردم در راستای اخذ تسهیلات تاکید کرد.

وی تصریح کرد: بانک ملی استان نیز در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره در راستای توسعه استان و حل مشکلات مردم به ویژه پرداخت حداکثری تسهیلات در جهت مقاوم سازی و ساخت واحدهای مسکونی  تلاش خواهد کرد .

مدیر امور شعب بانک ملی استان افزود: با توجه به ظرفیت و توانمندی های بالای بانک ملی، تفاهم نامه ای  در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و گسترش تعاملات با بنیاد مسکن استان با رعایت قوانین منعقد شده است و پس از این نیز همه تلاش خود را در راستای گسترش خدمات انجام خواهیم داد.

در پایان در خصوص ارتقای ارتباطات متقابل فی مابین این دو مجموعه بحث و تبادل نظر گردید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group