مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: معابر ۶۹ روستای زنجان با قیر یارانه ای آسفالت می شوند

 

(خبرگزاری ایرنا و کانال استانداری): مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: معابر ۶۹ روستای این استان با قیر یارانه ای تا پایان سال ۹۷ آسفالت می شود.

سجاد صنعتی منفرد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه برای آسفالت معابر این روستاها۷۱ میلیارد ریال هزینه می شود،
افزود: در سال جاری ۶۸ طرح هادی در این خصوص اجرا شده و ۵۳ طرح نیز در دست اجرا است.
وی به اجرای طرح هادی روستایی اشاره و خاطرنشان کرد: امسال برای تهیه طرح و اجرای آن از محل اعتبارات استانی ۶۱ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال و از محل اعتبارات ملی نیز ۳میلیارد ریال در ۵۳ روستای استان هزینه شده است.
صنعتی منفرد اظهار داشت: منابع مالی اجرای طرح‌های هادی از بودجه‌های تملک و دارائی و همچنین بودجه سالیانه دهیاری‌ها تامین می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: روستاها نقش مهمی در توسعه کشور دارند، برهمین اساس با اجرای طرح هادی زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی در سطح استان نیز فراهم شده است.
وی افزود: با رفع محرومیت، ارتقای سطح و کیفیت زندگی روستائیان، ایجاد اشتغال و بهره‌وری می‌توان به توسعه روستایی دست یافت.
صنعتی منفرد تاکید کرد: امروز طرح های هادی مهمترین ابزار مدیریت توسعه روستایی هستند که علاوه بر جنبه‌های کالبدی روستاها، جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد توجه قرار می گیرد.
صنعتی منفرد تاکید کرد: صدور اسناد مالکیت روستایی یکی از مهمترین اقدامات این نهاد در حوزه عمران روستایی است.
این مسئول اظهار داشت: این بنیاد با ایجاد بستر لازم‌ جهت‌ فراهم‌ شدن‌ زمینه‌ صدور سند مالکیت‌ واحدهای مسکونی در راستای افزایش انگیزه جهت پایداری سکونت در روستاها، با همکاری اداره ثبت اسناد به معرفی جهت صدور سند برای واحدهای مسکونی روستایی اقدام کرده است.
به گزارش ایرنا، در هشت ماه سال جاری ۸۲۸ فقره سند مالکیت ویژه اماکن و واحدهای مسکونی روستایی و ۲۵۳ فقره سند شهری صادر شده است.
در مجموع برای ۳۷/۶۸ واحدهای مسکونی روستایی استان سند مالکیت صادر شده است.

 

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group