مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در بازدید از امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی: باید از ظرفیت و پتانسیل مجموعه ماشین آلات در اجرای پروژه های عمرانی به خوبی استفاده شود

 

مهندس خواجه ای، مدیرکل بنیاد مسکن استان در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۲ به همراه معاونین این نهادt از امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی  بنیاد مسکن استان بازدید و با جمعی از رانندگان این حوزه گفت و گو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای ، با بیان اینکه، این واحد به عنوان یکی از واحدهای اجرایی بنیاد مسکن، با حضور در عرصه سازندگی و اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در سطح روستاها نقش مهمی در تحقق اهداف این نهاد بر عهده داشته است، افزود: با گسترده نمودن فعالیت ها، برنامه ریزی صحیح و مدیریت در زمینه تعمیر و نگهداری ماشین آلات،  نباید دغدغه درآمد داشته باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه، این واحد به عنوان یک واحد پشتیبانی و فنی فعالیت های گسترده ای در زمینه اجرای پروژه های عمرانی و آماده سازی محیط های روستایی به عهده دارد، باید تعامل ویژه ای با دهیاری ها برای تسریع در روند امور، صورت پذیرد .

مهندس خواجه ای با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت و پتانسیل مجموعه ماشین آلات در اجرای پروژه های عمرانی به خوبی استفاده شود، تصریح کرد: مجموعه ماشین آلات باید با تلاش بیشتر در انجام کارها و وظایف محوله، به ویژه حفظ و حراست اموال همت نمایند تا از تمامی ظرفیت ماشین آلات بخوبی استفاده شود.

وی پیشرفت های بدست آمده این حوزه را مدیون جدّیت و صداقت همکاران دانسته و گفت: امیدوارم در آینده نیز، با کوشش و دقت زیاد در انجام امور محوله، این تلاش ها استمرار داشته باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: با تعامل و همکاری همه حوزه ها سعی خواهیم نمود مشکلات معیشتی پیش روی پرسنل ماشین آلات، را تاحدودی حل نماییم.

در ادامه مهندس کلانتری رئیس ماشین آلات بنیاد مسکن استان به  تشریح عملکرد این حوزه پرداختند و معاونین حوزه های مربوطه نیز نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح نمودند.

همچنین در پایان نشستی صمیمی با کارکنان و رانندگان ماشین آلات برگزار شد و ضمن ارائه مسائل و مشکلات، راهکارهای لازم از سوی مهندس خواجه ای جهت رفع آن ها بیان گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group