امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبرداد: واگذاری ۸۱ واحد مسکونی تاکنون در سال جاری به اقشار کم درآمد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری … اظهار کرد: تامین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد اعم از روستایی و شهری از طریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم نمودن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی یکی از اهداف مهم بنیاد مسکن است، که در این راستا از سوی این نهاد تا پایان سال جاری ۸۱ واحد مسکونی به متقاضیان واگذار خواهد شد.

سجاد صنعتی منفرد ادامه داد: پروژه  ۴۰ واحدی امید هیدج، ۱۷ واحدی نگین خرمدره  و ۲۴ واحدی شاهد زنجان از جمله پروژه هایی است که در حال حاضر در حال اجراست و تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان توانسته از ابتدا تاکنون ۹۰۸ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد احداث کند، افزود: میانگین ساخت واحدهای مسکونی برای اقشار کم درآمد از سال ۸۱ تا پایان ۹۵، ۸۵۲ واحد مسکونی بوده که به طور میانگین  ۶۱ واحد مسکونی در سال  می باشد، در حالی که این میزان طی ۲ سال گذشته به طور میانگین به ۳۰۲ واحد در سال رسیده که می توان گفت در این زمینه رشد ۵۰۰ درصدی داشته ایم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: ساخت مسکن ۳۸۴ واحدی گلشهر زنجان ،۱۲ واحدی گلسار ابهر، ۲۵ واحدی سلطانیه و ۴ واحدی نیایش ماهنشان، از سوی این نهاد انقلابی در دست طراحی و در مرحله انتخاب پیمانکار است.

صنعتی منفرد تصریح کرد: هم اکنون ۳۱۰ واحد مسکونی در دست تهیه نقشه و صدئور پروانه می باشد که در صورت تامین منابع، عملیات اجرایی آن ها آغاز خواهد شد.

صنعتی منفرد با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان با وجود نیروهای تخصصی و فنی در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد موفق عمل نموده است، اظهار کرد: بنیاد مسکن استان با فراهم نمودن زمینه های لازم، علاوه بر کمیت بر کیفیت واحدهای مسکونی براساس استانداردهای لازم توجه داشته و همواره با رعایت اصول فنی و مهندسی بر افزایش کیفیت ساخت و سازها  تاکید جدی دارد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group