مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : ۲ هزار و ۹۰۰ تن سیمان رایگان اهدایی دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به صورت رایگان در روستاهای آسیب دیده زنجان توزیع شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری … اظهار کرد: ۲ هزار و ۹۰۰ تن سیمان رایگان اهدایی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به صورت رایگان درروستاهای آسیب دیده زنجان توزیع شد تا روند بازسازی این مناطق سرعت گیرد.

سجاد صنعتی منفرد ادامه داد: برای هر واحد مسکونی احداثی در مناطق آسیب دیده روستایی شهرستان خدابنده بیش از ۷ تن  سیمان رایگان و برای منازل تعمیری نیز در صورت نیاز اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه هم اکنون عملیات ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده شتاب گرفته است، اظهارداشت: با توجه به اینکه بیش از ۲۵۰۰  واحد مسکونی روستایی در شهرستان های خدابنده  و ماهنشان در بارندگی های  اخیر آسیب دیده اند و نیاز به بازسازی و تعمیرات دارد، با استفاده از تمامی ظرفیت ها اقدامات قابل توجهی در انجام سریع بازسازی، ساخت و تعمیر منازل برای اتمام به موقع آسیب ها در حال انجام است.

صنعتی منفرد با بیان اینکه برای تامین مصالح ساختمانی مشکل خاصی وجود ندارد، خاطر نشان کرد: استفاده از مصالح ساختمانی نامرغوب در بازسازی خانه‌های روستایی آسیب دیده ناشی از بارندگی های اخیر ممنوع است و کارشناسان بنیاد مسکن به‌ کارگیری مصالح ساختمانی در ساخت و ساز مسکن‌های آسیب دیده روستایی نظارت کافی دارند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group