مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر داد: تشکیل ۵۸۶۶ پرونده برای واحدهای خسارت‌دیده از سیل در استان زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از تشکیل ۵۸۶۶ پرونده برای واحدهای خسارت‌دیده از سیل در استان زنجان خبر داد و گفت: ۱۲ درصد از پرونده‌های ارزیابی شده در بخش ساختمان‌های احداثی و ۵ درصد در بخش تعمیری مربوط به خانه‌های شهری و مابقی روستایی است.

سجاد صنعتی منفرد ادامه داد: از واحدهای خسارت دیده در سیل اخیر ،۳۲ درصد تعمیری و ۶۸ درصد نیز احداثی بوده و باید بازسازی شوند.
وی با بیان اینکه، در جریان سیل امسال ۵۱۶ واحد مسکونی شهری و سه هزار و ۱۳۶ واحد روستایی استان بیش از ۵۰ درصد و همچنین هزار و ۸۰۰ واحد روستایی و شهری نیز کمتر از۵۰ درصد آسیب دیده و نیاز به تعمیرات دارند، اظهار کرد: در حال حاظر آواربرداری از برخی واحدهای مسکونی آغاز شده است .
مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: تاکنون ۳۰۵ واحد مسکونی برای پرداخت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند که از این تعداد ۱۳ فقره منجر به عقد قرارداد با بانک های عامل شده است.لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group