امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان در گفت‌وگو با تسنیم:

 

اجرای طرح هادی روستاهای زنجان همزمان با دهه فجر آغاز می‌شود

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان از افتتاح پروژه‌ها و آغاز اجرای طرح‌های هادی در روستاهای استان زنجان با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

احمد حاجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: بنیاد مسکن استان زنجان هفت پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال در دهه فجر امسال افتتاح می‌کند که شش پروژه مربوط به اجرای طرح‌های هادی است.

وی ابراز کرد: اجرای طرح هادی روستای مشمپا در دهه فجر کلید می‌خورد که برای این پروژه دو میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به آغاز اجرای طرح هادی در روستای مجینه عنوان کرد: برای این طرح نیز یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی از انجام عملیات عمرانی طرح هادی برای روستاهای محمودآباد و اسلام آباد به ترتیب با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

حاجی‌زاده بیان کرد: برای اجرای طرح هادی روستای دواسب نیز چهار میلیارد ریال اعتبار تعیین شده است.

وی با اشاره به اختصاص یک میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستای قره‌باتلاق گفت: این پروژه‌ها دهه فجر امسال افتتاح می‌شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در مورد سایر طرح‌های عمرانی که در دستور کار قرار دارد به احداث خانه‌های عالم روستای حصار اشاره کرد و افزود: این طرح با اعتبار ۷۵۰ میلیون ریال ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح‌ها دهه فجر آغاز می‌شود، اعلام کرد: برای این پروژه‌ها در مجموع ۱۰ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group