امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان : روحیه جهادی و بنیادی همکاران در زمینه بازسازی خوی بی نظیر است

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، جلسه پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل، حاج آقا سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و  حاج آقا نصیری فرمانده پایگاه و اعضاء جلسه برگزار شد.

در ابتدا حاج آقا سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با تبریک سالروز فتح خرمشهر و آغاز دهه ی کرامت، در موضوع کرامت واکرام و تکریم در قرآن مطالبی ارائه داشت .

سپس حاج حسن نصیری مسئول پایگاه شهید خانمحمدی، فتح خرمشهر را نماد ایثار و شجاعت ملت و حاصل خون های پاک شهدا و درد و رنج های جوانان این مرز و بوم دانست که با دلسپاری به ولایت حماسه ای بی نظیر آفرید و دشمن را از هدف شوم تجزیه و تسلط ناکام گذاشت و دشمنان را بسیار خشمگین و مجبور به تغییر موضع و تغییر نگاه به مسأله ی جنگ کرد.

در ادامه مهندس خواجه ای  پس از تبریک دهه ی کرامت و سالروز آزاد سازی خرمشهر به روحیه جهادی و بنیادی همکاران اشاره کرد و گفت: روحیه جهادی و شبانه روزی همکاران در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده خوی بی نظیر بوده و قابل تحسین است که خوشبختانه با همدلی مضاعف همکاران ، با سربلندی می توانیم به زودی اتمام بازسازی در این مناطق را اعلام نماییم.

وی تاکید کرد: شناسایی گروه های جهادی همگرا با بنیاد و قالب بندی اطلاعاتی هویتی آن ها و ایجاد تعامل، تقویت فرهنگ قرآن، تفسیر، حفظ، قرائت و تجوید و مسابقات قرآنی توسط کمیته ی نماز و قرآن ، برگزاری مسابقات ورزشی و اردوهای زیارتی سیاحتی و راهیان نور برای همکاران در مواقع مناسب توسط کمیته ی رفاه و  ایمن داری و ایمن سازی روز افزون فضای سایبری توسط مهندسین حوزه ی فناوری اطلاعات از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید با تعامل همکاران اجرایی شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group