امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان : دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی است

مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی به همراه نجفی معاون پشتیبانی و حاج آقا نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره)  به مناسبت هفته دولت با خانواده های آزادگان مرحوم  “مرادخانی و رضایی” دیدار و گفت‌ وگو کرد.

در ابتدا مهندس خواجه ای، گفت: پیشرفت، سرافرازی و توسعه کشور و امنیت و آسایش حاکم بر جامعه را مدیون و مرهون رشادت های ایثارگران و آزادگان هستیم و در خدمت رسانی به آنان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه عموم مردم و بخصوص ما ، خدمت و رسیدگی به معیشت زندگی خانواده های محترم شهدا و ایثارگران و جانبازان و آزادگان میباشد و امیدواریم که بتوانیم در خدمت به این خانواده ها موفق بوده و به آنان ادای دین نمائیم.

خواجه ای  با بیان اینکه، دیدار با خانواده های معظم شهدا و آزادگان، نقش به‌سزایی در افزایش و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد، افزود: وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان گرامی و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست .

وی تاکید کرد:سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، کمترین کاری است که می توان در برابر حماسه‌های عظیم و به یادماندنی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام داد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group