امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان در دیدار با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان : تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با یکدیگر، در رفع مشکلات روستائیان و ایجاد زیرساخت های مناسب بسیار موثر است

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس افشاری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در راستای گسترش تعاملات  و همکاری ها دیدار و گفتگو کردند.

ابتدا مهندس خواجه ای به اجرا و بازنگری طرح های هادی روستایی اشاره کرد و گفت: این طرح با رویکرد کالبدی نگر خود تلاش دارد تا ضمن ساماندهی بافت کالبدی نواحی روستایی، تحولات آتی آن را کنترل و در جهت مناسب هدایت نماید.

وی ادامه داد: این طرح ضمن ساماندهی و اصلاح بافت موجود، میزان و مکان گسترش آتی و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف از قبیل مسکونی، تجاری و کشاورزی و تأسیسات و تجهیزات و نیازمندیهای عمومی روستایی را بر حسب مورد در قالب مصوبات طرحهای ساماندهی فضا سکونتگاههای روستایی تعیین می نماید.

مهندس خواجه ای  به موضوع پاسخ  استعلامات رودخانه ها و مسیل های واقع‌ در بافت های روستاهای استان و رعایت آن در بازنگری طرح های هادی روستایی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط در رفع مشکلات روستائیان و ایجاد زیرساخت های مناسب بسیار موثر است  که در این راستا نیز از شرکت آب منطقه ای انتظار داریم همکاری بیشتر ی با این نهاد انقلابی داشته باشند تا مشکلات روستائیان سریع تر حل شود.

در ادامه مهندس افشاری با اشاره به  نقش موثر بنیاد مسکن در توسعه و آبادانی روستاها و همچنین تهیه و اجرای طرح های هادی روستاها، تصریح کرد: همکاری دستگا های اجرایی تاثیر بسیاری در شناسایی مشکلات به ویژه در سطح روستاها دارد، به طوری که علاوه بر محرومیت زدایی موجبات توسعه نیز فراهم خواهد شد.

وی تاکید نمود: شرکت آب منطقه ای آمادگی خود را برای همکاری و تعامل بیشتر در راستای حل مشکلات روستائیان با بنیاد مسکن استان اعلام می نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group