امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن استان در دیدار با مدیرامور شعب بانک مسکن استان: تعامل مطلوب بنیاد مسکن با بانک های عامل، روند پرداخت تسهیلات را سرعت بخشیده است

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین این نهاد با داشاد مدیر امورشعب بانک مسکن استان در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات برای متقاضیان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای به تعامل مطلوب بانک مسکن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای پرداخت تسهیلات برای متقاضیان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه موضوع مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرها و روستاها اهمیت ویژه ای دارد، خوشبختانه تاکنون بانک های استان به ویژه  بانک مسکن همکاری مناسبی در این زمینه با بنیاد مسکن استان داشته اند.

وی  اختتام طرح مسکن مهر را نتیجه تعامل سازنده بانک مسکن با دستگاه‌ها و همچنین بنیاد مسکن  در اجرای طرح عنوان نمود و یکی از نقاط قوت در پرداخت تسهیلات توسط بانک مسکن را نظارت دقیق و مطابق قانون این بانک بر تسهیلات پرداخت شده و انجام مشارکت به صورت دقیق و واقعی دانست.

خواجه ای با اشاره به حسن سابقه و تعامل بانک مسکن و بنیاد در خصوص پرداخت تسهیلات   ، تداوم همکاری و تعاملات در جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان را خواستار شد و از اجرای پروژه های جدید انتفاعی با همکاری این بانک خبر داد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: بانک مسکن نهایت همکاری با بنیاد مسکن را جهت تامین مالی بخش مسکن روستایی و اقشار آسیب‌پذیر داشته و با توجه به وقوع بلایای طبیعی اخیر و آسیب‌های وارد شده به واحدهای مسکونی در این حوادث، لزوم ایمن سازی و ساخت مسکن با کیفیت مورد توجه  بنیاد قرار گرفته و این موضوع در سیاست‌های اعتباری بانک نیز کاملا مشهود است.

خواجه ای با تاکید بر آمادگی بانک‌های استان به ویژه بانک مسکن جهت تعامل بیشتر با سازمان‌ها به ویژه بنیاد مسکن در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم به ویژه اقشار کم درآمد، گفت: تاکنون همکاری بسیارخوبی بین بانک‌های استان و بنیاد مسکن صورت گرفته که امیدواریم با  گسترش تعاملات و همکاری ها و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل دهیاری‌ها و بخشداری‌ها شاهد خدمت رسانی ارزنده و بیشتر به مردم باشیم .

در ادامه داشاد ، مدیرامور شعب بانک مسکن استان افزود: هم اکنون نیز در تلاش هستیم روند پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی استان را در سال جاری سرعت بخشیده تا متقاضیان براحتی از خدمات تسهیلات بهره مند شوند.

وی ادامه داد:  بانک مسکن آمادگی لازم را برای تعامل بیشتر با این نهاد انقلابی و پرداخت تسهیلات برای متقاضیان به ویژه روستائیان به صورت ضمانت زنجیره ای را دارد.

داشاد به وصول مطالبات تسهیلات روستایی اشاره کرد و  تداوم همکاری بنیاد در این زمینه را خواستار شد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group