امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن استان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر : بنیاد مسکن روحیه و ماهیتی جهادی و خودجوش دارد.

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مسکن استان با حضور تیم ارزیابی مشترک استانداری زنجان به سرپرستی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شفاهی، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و اعضای ستاد در این نهاد انقلابی برگزار شد.

در این جلسه مهندس خواجه ای به بیان گزارشی در مورد اهداف و اقدامات این نهاد در حوزه امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: بنیادمسکن انقلاب اسلامی ماهیتی امربه معروف ونهی ازمنکری دارد و درحقیقت روحیه و ماهیتی جهادی وخودجوش را دراین عرصه دارامی باشد.

وی امربه معروف راواجبی که درقرآن واحادیث مکرراً به آن اشاره شده است  دانست و افزود: پابرجایی بسیاری ازواجبات بواسطه امر به معروف ونهی ازمنکرمی باشد که وظیفه یکایک افرادبوده و این مهم درصدراسلام ازسوی پیامبر بزرگوارمان باارائه الگوی رفتاری مناسب واسلامی صورت پذیرفته است.

مهندس خواجه ای در ادامه، راهکارهای گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را تبیین کرد .

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شفاهی ادامه داد: باید تدبیری اندیشیده شود تا روحیه معنوی و جهادی در میان اعضای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای خدمت به مردم همواره حفظ شود.

وی ادامه داد: دبیرخانه شوراهای امر به معروف و نهی از منکر  همواره فعال است و با تمام ارگان ها و دستگاه های اجرایی ارتباط دارد تا این فریضه الهی به طور کامل اجرایی شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group