مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن استان در بازدید از روستای دیزج آباد شهرستان زنجان:توزیع متعادل امکانات و خدمات‌رسانی بهینه به سکونتگاه‌های روستایی، عامل مهمی در توسعه و آبادانی روستاهاست

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه  نجفی معاون پشتیبانی و مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی از پروژه مجموعه سازی روستای دیزج آباد شهرستان زنجان بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس خواجه ای دستیابی به توسعه پایدار و به تبع آن توسعه پایدار روستایی را امری ضروری و مهم دانست و  گفت: دست‌یافتن به توسعه‌ای پایدار و متوازن که بتواند نیازهای جامعه محلی و روستانشینان را برآورده سازد و موجب رضایتمندی و رفاه عمومی شود، نیازمند داشتن برنامه و برنامه‌ریزی منطقه‌ای و مشارکتی است.

وی ادامه داد: توزیع متعادل امکانات و خدمات‌رسانی بهینه به سکونتگاه‌های روستایی، عامل مهمی در توسعه، عمران و آبادانی روستاهاست که خوشبختانه بنیاد مسکن استان در این زمینه موفق عمل کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد:  ارایه خدمات و امکانات زیرساختی و رفاهی مناسب، منجر به رضایتمندی ساکنین روستایی شده و شکاف بین شهر و روستا را کاهش داده  و با این اقدام موثر و انجام پروژه های مجموعه سازی در سطح روستاها ، می‌توان ضمن جلوگیری از مهاجرت‌های بی‌رویه به سکونتگاه‌های شهری، موجبات تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار روستایی را فراهم نمود.

در این بازدید مسائل فنی و اقتصادی پروژه مذکور مورد بررسی قرار گرفت و ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در استان زنجان جهت اجرای پروژه مشابه، مطرح و بررسی شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group