مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع ، رسیدگی به مشکلات مراجعین در چارچوب ضوابط و مقررات کاری وظیفه قانونی و اداری همه ماست

جلسه شورای پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان ، حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه، معاونین و اعضای پایگاه برگزارشد.

در این جلسه مهندس خواجه ای وجود همدلی و تعامل بین کارکنان، را اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف ابن نهاد انقلابی دانست و گفت:موفقیت هایی که امروزه در بنیاد مسکن استان زنجان در حوزه های مختلف به دست آمده به دلیل وفاق و صمیمیت بین همکاران است.

وی با بیان اینکه، امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همسویی و همراهی موجود بین همکاران، شاهد موفقیت های بیشتری در آینده باشیم، ادامه داد: داشتن روحیه جهادی و تفکر بسیجی در تک تک همکاران ضروری است و در پیشبرد اهداف نقش مهمی دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع ، رسیدگی به مشکلات مراجعین در چارچوب ضوابط و مقررات کاری وظیفه قانونی و اداری همه ماست و باید در خدمت به محرومین همه پای کار باشیم و از این نعمت و فرصت موجود باید به خوبی استفاده کنیم .

در پایان مقرر شد با هماهنگی پایگاه شهید خانمحمدی و امور اداری نیز در زمینه جذب و همکاری سایر همکاران با پایگاه بسیج اقدامات اساسی صورت پذیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group