امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن استان: باید از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی برای توسعه و رونق روستاها استفاده نمود

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس محمودی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس محمودی گفت: بنیاد مسکن استان از طریق ایجاد بستر و زمینه های مناسب به خوبی توانسته در اقدامات خود توسعه پایدار روستایی را به منظور بالا بردن سطح معیشت و رفاه مردم مورد توجه قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه، این نهاد انقلابی با توسعه و رونق و  تثبیت جمعیت روستایی در جامعه خدمات ارزشمند و ماندگاری برجای گذاشته است، افزود: بنیاد مسکن از ظرفیت های قانونی بالایی برخوردار است و به راحتی می تواند در اجرای برخی پروژه های عمرانی به ویژه شناسایی و بازآفرینی  بافت های ناکارآمد در شهرستان های استان ورود پیدا کند.

در ادامه مهندس خواجه ای تعامل ویژه با دستگاه های اجرایی  و دهیاران را برای توسعه شهرها و روستاهای استان امری ضروری دانست و افزود: باید از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی برای توسعه و رونق روستاها  و شهرها استفاده نمود که امیدواریم در این میان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز ما را همراهی و حمایت نمایند.

وی  تصریح کرد: بنیاد مسکن نیز با توجه به توان تخصصی مجموعه خود همواره  در جهت همسویی و مشارکت در اجرای طرح‌های عمرانی روستاها تلاش می کند و بهره گیری بهینه از منابع ملی و استانی را در دستور کار قرار داده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group