امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان:۲۲۱ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در زنجان واگذار شد

همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان(عج)، ۲۲۱ واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان زنجان تحویل شد.

آیین تحویل تعداد ۲۳ هزار و ۱۹۳ واحد مسکونی احداثی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) امروز در سراسر کشور با حضور رییس جمهور به صورت ارتباط تصویری با سایر استان ها برگزار شد.

در ابتدا رفیعی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در آیین بهره‌برداری از این ۲۲۱ واحد مسکونی مددجویان زنجان، گفت: امیدواریم به عنوان دولت زمینه مشارکت بیش از بیش مردم در برنامه ها و طرح های هدف گذاری شده را فراهم کنیم.

وی  افزود: در این راستا می توان از ظرفیت های مردم، گروه های جهادی و خیران استفاده کرد که تحقق این مهم در گرو ترسیم اولویت ها و زمینه سازی برای اجرای آنها است.

روح اله صالحی مدیرکل کمیته امدام امام خمینی(ره) استان زنجان نیز گفت: با اقدامات انجام گرفته در سطح استان و با همکاری بسیج سازندگی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان ۲۲۱ واحد مسکونی با سرمایه گذاری ۳۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تحویل مددجویان جامعه هدف شد.

رضا خواجه ای مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان نیز با بیان اینکه سهمیه ساخت واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد استان ۳۱۶ واحد است، گفت: از این تعداد امروز ۲۲۱ واحد مسکونی به بهره برداری رسید که در این راستا ۴۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از تسهیلات بانکی استفاده و به ازای هر واحد ۱۰ تن سیمان رایگان توسط بنیاد مستضعفان تحویل داده شد.

در این مراسم همچنین کلید سه واحد مسکونی به صورت نمادین به سه مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان زنجان تحویل شد و چهار خیر مسکن ساز نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group