امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در دیدار با مهندس خواجه ای: فعالیت های بنیاد مسکن استان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مطلوب می باشد.

کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در روز سه شنبه با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند

در ابتدا کاظمی، ضمن تبریک انتصاب، اهمیت تکریم این عزیزان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه همگان دانست و ضمن تقدیر از بنیاد مسکن در راستای اقدامات انجام شده ، فعالیت های این نهاد در راستای ترویج فرهنگ حسینی و ایثار شهادت را بسیار مطلوب عنوان نمود.

سپس مهندس خواجه ای، افزود: همه مسئولین باید سعی در رفع و حل مشکلات ایثارگران و خانواده های معزز آنان داشته باشند و ما نیز با تمام توان آمادگی خدمت به جامعه ایثارگران را داریم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group