امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

مدیرکل بازرسی استان زنجان:

مدیرکل بازرسی استان زنجان:
خود نظارتی در نهادهای انقلابی بیش از سایر دستگاه ها است.
جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل بازرسی با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان معاونین بنیاد مسکن و محمدعلی شعبانی مدیرکل بازرسی استان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد  توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی و ساختار سازمانی و اساس نامه بنیاد مسکن ارائه کرده و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف مسکن روستایی ،شهری و همچنین عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی در سطح استان انجام شده  اشاره کرد . وی با اشاره به لزوم هماهنگی هرچه بیستر با دستگاه های نظارتی استان افزود تا کنون همکاری های مطلوب و ارتباطات خوبی با دستگاه های نظارتی در استان داشته ایم و تلاش خواهیم کرد این همکاری ها بیش از پیش گردد. در ادامه مدیرکل بازرسی استان با اشاره به حضور نمایندگان ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و توجه بیشتر به مسائل اعتقادی  در نهادهای انقلابی ، خود نظارتی در این گونه نهاد ها را بیش از سایر دستگاه ها دانست. محمدعلی شعبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را از دستگاه های موفق استان در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود خوشبختانه در این سال ها همکاری و هماهنگی های لازم توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان انجام شده تا هر چه دقیق تر بر اجرای دقیق قوانین و مقررات  در ساخت پروژه های عمرانی  نظارت داشته باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group