امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان:

 

مدیرعامل  سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان:

 

توان فنی مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در پروژه های اجرایی این نهاد مشهود است.

 

طی جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، نجفی معاون پشتیبانی، هاشمی نژاد رییس اداره حراست و محمدی مسئول نظارت و ارزیابی عمران روستایی بنیاد مسکن استان با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان و معاونین وی دیدار کردند. در این جلسه دکتر یوسفی ضمن تبریک انتصاب مهندس صنعتی منفرد به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص افزایش سطح همکاری های دو سازمان ابراز امیدواری کرد. وی در ادامه با توجه به تعامل پایدار با بنیاد مسکن در گذشته بیان کرد: توان فنی مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در پروژه های اجرایی این نهاد مشهود است. پس از آن نیز مهندس صنعتی منفرد ضمن تقدیر و تشکر از سازمان همیاری شهرداری ها افزود امیدواریم با توسعه همکاری ها با سازمان همیاری شهرداری  بتوانیم منشا خدمات بیشتری برای مردم به ویژه محرومان باشیم.

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group