امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان / اجرای طرح هادی در کلیه روستاهای استان زنجان

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه طرح هادی در تمام روستاهای استان زنجان اجرا می شود، گفت: از اهداف مهم دولت اجرای طرح هادی در تمام روستا های بالای ۲۰ خانوار درکشور است.به گزارش خبرنگار مهر، احمد حاجی زاده ظهر شنبه در مراسم افتتاح بنیاد مسکن شهرستان خرم دره افزود: امسال در ۱۱ روستای شهرستان اطلاعات و آمار ویزه گیهای مسکونی (بهسازی ونوسازی ) برای تسریع در انجام کار سایر دستگا های خدمات رسان وعمران و آبادانی هر چه بهتر و بیشتر این طرح اجرایی خواهدشد. وی در این راستا از فرمانداری شهرستان خواست دستگا های اجرایی در خصوص اجرای بهینه طرح آمار گیری با ماموران همکاری لازم را داشته باشند تا آمارها دقیق و شفافی برای اجام کار های زیر بنایی دیگر باشد.

نوری پور افزود : اقدامات و فعالیت های تاثیر گذار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جهت محرومیت زدایی از چهره روستاها برهیچ کس پوشیده نیست. وی ادامه داد در حال حاضر نزدیک به ۶۰ درصد ساختمان های روستایی شهرستان مقاوم سازی شده است که این میزان در برخی از روستا ها به ۹۰ درصد هم در بحث مقاوم سازی می رسد. نوری پور افزود: این شهرستان در بحث اجرای طرحهای هادی ومقاوم سازی واحد های مسکونی میتواند به عنوان پایلوت در این زمینه باشد. در این مراسم آهنکار رئیس بنیاد مسکن شهرستان خرم دره ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته دفاع مقدس با ارائه گزارشی از روند احداث ساختمان جدیدالاحداث بنیاد مسکن خرم دره افزود: ساختمان بنیاد مسکن شهرستان خرم دره در زمینی به مساحت ۶۴۸ متر مربع و با زیر بنای ۲۴۰ متر مربع در دو طبقه و با اعتبار بالغ بر ۱۰۸ میلیون تومان ازمحل اعتبارات داخلی احداث و به بهره برداری رسید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group