امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

محل های هزینه کرد وجوه حاصل از واگذاری اراضی روستایی

محل های هزینه کرد وجوه حاصل از واگذاری اراضی روستایی

الف- ۷۰ درصد از مبلغ حاصل از فروش اراضی بابت طراحی و آماده سازی اولیه ، کمک به تهیه و اجرای طرح هادی و پروژه های عمران روستایی و عام المنفعه استان، حفاظت از اراضی مورد تملک ،سرمایه گذاری در امر تملک و خرید زمین در مناطق روستایی همان شهرستان و با اولویت روستاهایی که مشارکت روستائیان جهت اجرای پروژه های عمران روستایی در سطح بالایی قرار داشته و یا واگذاری زمین در آنها صورت گرفته هزینه می گردد.

ب- ۱۰ درصد مبلغ حاصل از فروش اراضی بابت برنامه ریزی ملی توسعه و عمران روستایی در زمینه امور آموزشی ، ترویجی، تحقیق و پژوهش در اختیار مرکز قرار می گیرد.

ج- ۲۰ درصد از مبلغ حاصل از فروش اراضی بابت هزینه های امور اداری و اجرایی تملک ، تفکیک و واگذاری در اختیار بنیاد مسکن استان قرار می گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group